top of page

čt 23. 11.

|

U Nás ve Vršovicích. Praha 10

Ivana Gibová a její nová kniha - Beletrio Book Club

Beletrio Book Club se skvělou současnou slovenskou spisovatelkou Ivanou Gibovou o její nové knize, vztazích, ženách, mužích, světě, frustracích a katarzích. S nadhledem a sarkasmem.

Přihlašování uzavřeno
Zobrazit další události
Ivana Gibová a její nová kniha - Beletrio Book Club
Ivana Gibová a její nová kniha - Beletrio Book Club

Čas a místo

23. 11. 2023 18:30

U Nás ve Vršovicích. Praha 10, 28. pluku 435/29, 101 00 Praha 10-Vršovice, Česko

O události

Beletrio Book Club s Ivanou Gibovou, jednou z nejlepších současných slovenských spisovatelek a její novou knihou Babička; Ivana Gibová | Beletrio, která na slovenském trhu vyšla v říjnu 2023. 

Ivana Gibová (* 1985, Prešov)

vystudovala slovenský jazyk a literaturu na Filozofické fakultě Prešovské univerzity v Prešově. Věnuje se současné slovenské próze. Své texty publikuje časopisecky i knižně. Debutovala sbírkou Usadenina (2013). V roce 2016 vydala knihu Barbora, buch & katarzia (Barbora, buch & katarze; Ivana Gibová | Beletrio), která byla nominována na cenu Anasoft litera a Cenu Jána Johanidesa a získala cenu René - Anasoft litera gymnazistov. Nejnovější kniha Eklektik Bastard  (Eklektik Bastard; Ivana Gibová | Beletrio) byla nominovaná na cenu Anasoft litera 2021 a získala Cenu Nadácie Tatry banky a Cenu Literárnej akadémie Panta Rhei Awards 2020. 

Další knihy:

Eklektik Bastard; Ivana Gibová | Beletrio

Barbora, buch & katarze; Ivana Gibová | Beletrio

Babička; Ivana Gibová | Beletrio

Beletrio Book Club

Neformální čtvrteční literární večer, diskuze o knize, s autorem nebo bez něj. Příjemné místo, fajn lidi, víno, pivo, knihy a host.  Pro ty, kteří mají přečteno a nebo se chtějí jen nechat inspirovat. Vstup volný. Registrace nutná.

Sdílet událost

bottom of page