top of page

čt 25. 4.

|

U Nás ve Vršovicích

Petr Šesták a jeho nová kniha Vyhoření

Beletrio Book Club se spisovatelem Petrem Šestákem o jeho nové knize Vyhoření, o kolech, autech, názorech, kurýrech, aktivismu a skvělých knihách.

Přihlašování uzavřeno
Zobrazit další události
Petr Šesták a jeho nová kniha Vyhoření
Petr Šesták a jeho nová kniha Vyhoření

Čas a místo

25. 4. 2024 18:30

U Nás ve Vršovicích, 28. pluku 435/29, Praha 10 - Vršovice

O události

Beletrio Book Club se spisovatelem Petrem Šestákem a jeho novu knihou oscilující okolo osy pamflet-román-alegorie podívající obžalobu fetišizace automobilismu coby symbolu pokroku, nezávislosti, moci a privatizace světa. Má Petr auto a jezdí vůbec na kole? Jsou propíchnuté pneumatiky vašeho SUV mírový manifest? Díváš se do očí kurýrovi, co ti nese jídlo? Jsi to ty? Na kole nebo v autě?!

Petr Šesták

(nar. 1981) vystudoval Pedagogickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze. Dva roky žil v obytné dodávce a křižoval Evropu s pojízdnou výstavou fotografií. Vydal poeticko-filozofický cestopis Kočovná galerie (2014), sbírku povídek Štvanice (2015), román Kontinuita parku (2021) a v roce 2023 knihu určenou dětem Cesta je pes a románový pamflet Vyhoření. V současné době žije především v Praze. Provozuje analogové fotokabiny a organizuje kulturní akce v jihomoravském Mikulově. 

Knihy

Vyhoření, Petr Šesták | Beletrio

Kontinuita parku; Petr Šesták | Beletrio

O lásce a EKG; Igor Malijevský, Jaroslav Rudiš a jejich hosté | Beletrio

Beletrio Book Club

Neformální čtvrteční literární večer, diskuze o knize, s autorem nebo bez něj. Příjemné místo, fajn lidi, víno, pivo, knihy a host.  Pro ty, kteří mají přečteno a nebo se chtějí jen nechat inspirovat. Vstup volný. Registrace nutná.

Sdílet událost

bottom of page