top of page
Vyhledat
  • Obrázek autoraMichala

NOC LITERATURY 2021

Aktualizováno: 27. 9. 2021

Vždycky to byla skvělá akce. V podvečer procházet pražskou čtvrtí. Objevit laboratoř místního gymplu, dostat se do kolektoru nebo uzavřené kaple. Potkávat na ulici lidi se stejnou mapkou a společně hrát tuhle hru posluchačů za honbou nočních čtenářů. Herců a spisovatelů předčítajících díla současných evropských spisovatelů. Kultura ve městě jak má být.


Ve středu 22. 9. 2021 od 18hod. Letos v Braníku a v Podolí a ve Znojmě, Sázavě, Moravských Budějovicích, Kyjově, Bílovci, Jindřichově Hradci, Pečkách, Šternberku, Zlíně a v dalších městech. Regiony ČR – Noc literatury 2021Vidíme se u Mouchy, v Maříži nebo TJ Tatran a příště ve Znojmě!


A bylo to skvělý! Temnej Braník a najednou světla klubovny Argo (ne toho nakladatelství ale Skautů!;) a tam u dřeva, skoro jako u krbu čte Marek Adamczyk "Hory peklo ráj". Jeden by se zamiloval nebo aspoň se dost nasmál. Předtím nahlídnout do Podolský vodárny a nechat se překvapit Antarktidou lásky a Elizavetou Maximovou. Těžkej text, téma a ona čte jakoby to žila. Okouzlující. A nakonec se projet zapomenutou tramvají, osudové setkání a Koala. Noc plná překvapení, Díky!
Michala,


10 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page